Метео вести

АМСМ со препораки за возачите

Сообраќајот на сите државни патишта…

Силен земјотрес во Грција, почувствуван и во Македонија

Силен земјотрес ноќеска во 02:33 часот…

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Падна првиот снег на Балканот и во Македонија

Како што и беше најавено уште од минатата…

Занимливости

ЦИКЛОНОТ ВЛАДИМИР СИНОЌА ГО ПОТОПИ ТЕТОВО! ДЕТАЛИ

Во текот на вчерашните вечерни часови…

ACCUWEATHER: ЗАКАНА ОД НОВИ ПОПЛАВИ КАЈ НАС ОВА ЛЕТО!

Чест развој на олујни системи проследени…

ЖАЛНО: ЦИКЛОНОТ ДИМИТАР ЗАМРЗНА СЕ - ПОГЛЕДНЕТЕ

Почитувани граѓани како што и претходно…

МАКЕДОНИЈА ПОБЕЛЕ! ЦИКЛОНОТ ДИМИТАР ДОНЕСЕ ПРОЛЕТЕН СНЕГ

Циклонот димитар како што претходно…

ТЕМА ЗДРАВЈЕ: ЛЕК КОЈ МОЖЕ ДА ПОБЕДИ МНОГУ БОЛЕСТИ

Досегашните истражувања покажале…

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ГО СТРЕСЕ РЕГИОНОВ!

Пред околу половина час силен земјотрес…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски