Метео вести

Дневни информации на АМСМ

АМСМ СЛУЖБА ЗА ПОМОШ И ИНФОРМАЦИИ…

Процес кој неможе да се запре, доаѓа нова ледено доба!

Научниците предвидуваат ново ледено…

Погледнете ја оваа зимска бајка која доаѓа од Австрија

Метереолозите промашија дека ќе нема…

Занимливости

ЦИКЛОНОТ ВЛАДИМИР СИНОЌА ГО ПОТОПИ ТЕТОВО! ДЕТАЛИ

Во текот на вчерашните вечерни часови…

ACCUWEATHER: ЗАКАНА ОД НОВИ ПОПЛАВИ КАЈ НАС ОВА ЛЕТО!

Чест развој на олујни системи проследени…

ЖАЛНО: ЦИКЛОНОТ ДИМИТАР ЗАМРЗНА СЕ - ПОГЛЕДНЕТЕ

Почитувани граѓани како што и претходно…

МАКЕДОНИЈА ПОБЕЛЕ! ЦИКЛОНОТ ДИМИТАР ДОНЕСЕ ПРОЛЕТЕН СНЕГ

Циклонот димитар како што претходно…

ТЕМА ЗДРАВЈЕ: ЛЕК КОЈ МОЖЕ ДА ПОБЕДИ МНОГУ БОЛЕСТИ

Досегашните истражувања покажале…

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ГО СТРЕСЕ РЕГИОНОВ!

Пред околу половина час силен земјотрес…

© 2016-2017 Copyright - MeteoMax, Славчо Попски